מגשים לאירוח

מגשים לאירוח הם דרך נפלאה לפנק את האורחים שלכם. נוסף על אוכל טעים ואיכותי, היתרון הגדול הוא שאינכם צריכים לטרוח לפני האירוח עצמו ובמהלך האירוח. מגשי אירוח של אוכל טעים מאפשרים לכם לבחור במדויק את סוג הכיבוד שברצונכם להגיש, כיצד הוא יוגש ומה יהיה טעמו. אנו ממליצים לכם להזמין מגשי אירוח לכל אירוע החל בבית, בטבע ואף באולם.

מהם מגשים לאירוח

מגשים לאירוח
סוגים של מגשים לאירוח

מגשים לאירוח הם מזון המסודר על גבי מגשים נוחים להנחה על מזנון או לחלוקה בין האורחים. הם יכולים להיות מכמה סוגים:

  • מנות עיקריות – אפשר להזמין כמובן מנות עיקריות בשריות כגון המבורגרים קטנים, כנפיים, פרגיות, נקניקים ועוד. מנות עיקריות חלביות יכולות להיות פשטידות קטנות, שיפודי ירקות עם גבינה, פלטת גבינות, סלטי עדשים ועוד.
  • תוספות – מגשים לאירוח הכוללים תוספות יכולים להיות מגוונים מאוד. לדוגמה סלטים קרים מסוגים שונים לצד תוספות חמות כגון תפו"א, כרובית בתנור ועוד.
  • קינוחים -מגשי הקינוחים הם האטרקציה של כל אירוע. עוגות קטנות, פטיפורים, שוקולד ועוד מסיימים את הארוחה בכיף ומשאירים טעם של עוד.

כאשר מתכננים מגשים לאירוח יש לחשוב על כמות האורחים המגיעים, מספר הילדים הנכללים בהם, כמה מנות עיקריות מתכננים עבור כל אורח, היחס בין המנות העיקריות לתוספות ועוד.

הזמנת מגשים לאירוח

הזמנת מגשים לאירוח אינה דבר מסובך. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון, כדי להתאים עבורכם את סוג הכיבוד ואת הכמות. כך תוכלו להישאר במסגרת התקציב שקבעתם ולא לחרוג ממנו. מגשים לאירוח הם דבר נפלא המתאימים לכל סוג של אירוע, החל מברית או בריתה בבית או בגן, ימי נישואין, ימי הולדת עגולים, חתונות הנערכות בטבע, ימי כיף לעובדים, ימי עיון לעובדים, ישיבות הנהלה ועוד. בדרך זו אינכם צריכים לבזבז זמן על הכנת האוכל לפני האירוע ותוכלו להקדיש זמן לאורחים שלכם בדיוק כמתבקש.

אפשר להזמין את הכיבוד כאוכל אצבעות, שאותו נוטלים ישירות מהמגש. ואפשר כמובן לארגן את המגשים על גבי מזנון מרכזי והאורחים לוקחים משם אוכל על גבי צלחות. את כל הפרטים הללו, תקציב המגשים וסוג האוכל שיוגש בהם, נוכל לסייע לכם לתכנן לפי מהות האירוע והתקציב. אנא השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו, ונשמח לחזור אליכם עם מידע נוסף על מגשים לאירוח.

 

הצעת מחיר בקליק

סמן את המגשים הרצויים

קבל הצעה להזמנת מגשי אירוח

אנחנו מבטיחים לך שאצלנו תהנה מאוכל איכותי במחירים מנצחים!

מלא פרטי האירוע וקבל הצעת מחיר